Lajme

Më të rejat

Shënohet mbishkrime “Kosova është zemra e Serbisë”, në rrugën e Kosovës në Bujanoc (FOTO)

Në rrugën e Kosovës, hyrja III, në Bujanoc, gjatë natës së mbrëmshme janë...

Aktivistët e Zyres për të rinjë mbjellin lule në sheshin kryesor të qytetit, pastrojnë edhe parkun (FOTO)

Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në facebook, Komuna e Bujanocit, ka paraqitur...

Ambasadori amerikan në Beograd përkujton vrasjen e vëllezërve Bytyqi

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Beograd, Kyle Scott, kujtoi se ende askush nuk...

Të gjitha lajmet

Shënohet mbishkrime “Kosova është zemra e Serbisë”, në rrugën e Kosovës në Bujanoc (FOTO)

Në rrugën e Kosovës, hyrja III, në Bujanoc, gjatë natës së mbrëmshme janë shënuar parolla “Kosova është zemra e Serbisë”. Në njërën nga rrugët më...

Read More

Aktivistët e Zyres për të rinjë mbjellin lule në sheshin kryesor të qytetit, pastrojnë edhe parkun (FOTO)

Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në facebook, Komuna e Bujanocit, ka paraqitur aktivitetin e rradhës të aktivistëve të Zyres për të rinjë në Bujanoc....

Read More

Ambasadori amerikan në Beograd përkujton vrasjen e vëllezërve Bytyqi

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Beograd, Kyle Scott, kujtoi se ende askush nuk është dënuar për vrasjen e vëllezërve Bytyçi dhe të dhjetëra kosovarëve...

Read More

Prishtina preferon një marrëveshje kornizë për të vazhduar dialogun

Një marrëveshje kornizë për bisedimet ndërmjet Kosovës dhe Serbisë po kërkohet nga kryeministri, Ramush Haradinaj, sipas të cilit, përmes saj do të drejtohej...

Read More

Arban Abrashi akuzohet se po organizon ‘banda’ për prishjen e kuvendeve të LDK-së (VIDEO)

Përplasje, por këtë herë vetëm verbale, vazhdojnë ta përcjellin garën për strukturat e reja të Lidhjes Demokratike të Kosovës. Skena të tilla u panë edhe...

Read More

Pamje nga përleshja fizike e LDK-së në Prishtinë

Pak minuta më parë një përleshje tjetër ka ndodhur tek Zyra e LDK-së në Vranjevc. Trupa të shumta policore janë parë tek zyra ku ka ndodhur incidenti. Sipas...

Read More

Regjistrohu në Fakultetin Ekonomik – Bujanoc

Shiko videon