Lajmërim i përkohëshëm

Ju lutem të vini re përderisa dalloni ndonjë problem me portalin e Lugina-Lajm për momentin, na kontaktoni në Facebook për të raportuar problemin, portali është duke u përditësuar çdo ditë me funksione të reja, përditësimi do të zgjasë disa ditë. Ju faliminderit për mirëkuptim.

Bujanoc: Breshër i madh bie mbi Letovicë, shkatërron prodhimet bujqësore (VIDEO)

0

Në orët e pasditës së sotme në rrethinën e Bujanocit, ka rënë shi dhe breshër me intezintet të lartë, të paparë ndonjëherë deritani, në ketë pjesë të vendit.

Sasia e breshërit më të madh, ka rënë në fshatin Letovicë, ku  shihet kjartë, që letovicasit ketë verë do t’a kalojnë pa vjeljen e rendimenteve bujqësore.

Lugina-Lajm, ka siguruar disa fotografi dhe video-inçizime nga reshjat e sotme mbi Letovicë./Lugina-Lajm/

 

 

 

SubhanAllah, kush mundet me e ndal kete pos Allahut?!

Publicerat av Fismir Jahiu den 23 maj 2018
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *