Labinot Tahiri flet për darkën e sontme të liderëve

139

Deputeti i Aleanca Kosova e Re, Labinot Tahiri, ka komentuar shkurt takimin e sontëm mes liderëve shtetëror në rezidencën e Behgjet Pacollit.

Ky takim liderësh rezultoi me një darkë pa kravata mes qeveritarëve të vendit duke përfshirë këtu dhe Presidentin Hashim Thaci.

Megjithëse askush nga deputetët nuk ka potencuar asgjë rreth ”misterit” të kësaj darke, Deputeti Tahiri përmes llogarisë së tij në Instagram, ka thënë se ky takim mes tyre ishte tërësisht miqësor përjashtuar nga herave e tjera./Botasot/ – /Lugina-Lajm/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *