Nagip Arifi uron “28 nëntorin” duke e puth flamurin kombëtar (FOTO)

155

Ish kryetari i Bujanocit, Nagip Arifi, nëpërmjet një postimi në facebook, ka uruar Ditën e Flamurit “28 nëntorin”.

“Në këtë ditë të shënuar, përkulemi për të gjithë ata të cilët luftuan dhe flijuan veten e tyre për lirinë dhe pavarësinë e atdheut tonë” – ka shkruar Arifi në facebook.
E veçanta e urimit të kryetarit të PD-së, është se Nagip Arifi në urim ka bashkangjitur fotografinë ku ai shihet duke e puth flamurin kombëtar.
Fotografia mbanë datën e 30.04.2012, kohë e fushatës parazgjedhore të vitit 2012-të, mirëpo nuk dihet më, nëse ish kryetari Arifi e ka “puthur” më flamurin kombëtar shqiptar./Lugina-Lajm/

 

 

 
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *