Lajmërim i përkohëshëm

Ju lutem të vini re përderisa dalloni ndonjë problem me portalin e Lugina-Lajm për momentin, na kontaktoni në Facebook për të raportuar problemin, portali është duke u përditësuar çdo ditë me funksione të reja, përditësimi do të zgjasë disa ditë. Ju faliminderit për mirëkuptim.

‘Magjistarja’ nga Beogradi po i shëron futbollistët shqiptarë ‘si me dorë’ (FOTO)

0

Hamdi Salihi, Andi Lila, Liridon Latifi dhe së fundmi Tefik Osmani. Këta janë disa nga futbollistët shqiptarë të cilët i ka marrë në dorë fizeo-terapeutja serbe Marijana, përcjellë Arbresh.info.

Ajo njihet për ‘magjitë’ e saj dhe shërimin para kohe të futbollistëve me medoatat e saj. Madje edhe yje botëror si Radamel Falcao e vizituan klinikën e saj.

Së fundmi ishte Osmani në duart e saj. “Në ndeshjen e fundit ndaj Luftëtarit, Tefik Osmani pësoi një tërheqje që e detyroi të linte fushën e lojës pa u mbyllur pjesa e parë. Pas konsultës me stafin mjekësor, ditën e djeshme Osmani ka udhëtuar drejt Beogradit, ku po riaftësohet te klinika e doktoreshës Marijana, tek e njëjta klinikë ku më parë janë trajtuar Hamdi Salihi dhe Liridon Latifi. Osmani pritet të jetë gati për trajnerin Daja para ndeshjes me Vllazninë”, shkruhet në njoftimin e klubit të Skënderbeut./Lugina-Lajm/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *